Enkur Makine

Vizyonumuz

Dünya genelinde hizmet veren mühendislik ve makine imalatı yapan firmalar arasında en iyi ve yenilikçi firmalardan biri olmak.

Misyonumuz

Güvenli, yüksek kaliteli ve uygun maliyetli makine projeleri tasarlamak, imal etmek ve tamamlamak, yatırımcılarımız ile birlikte yapılan iş programına uymak.


Enkur Makine

Kurumsal

ENKUR Makine Mühendislik San. Tic. Ltd. Şti. 2017 yılında kurulmuş olup, İzmir’de pelet üretim endüstrisine adım atmış bir firmadır. Başta endüstriyel kurutma ve pellet makineleri olmak üzere her türlü özel makine imalatı konusunda hizmet vermektedir.
2017’de Enkur Makine müşterilerine ahşap pelletleme ve kurutma makineleri yapmaya başlamıştır. Müşterimizle olan hoş işbirliği ile, Enkur Makine yakın zamanda biyokütle enerjisinin uzun vadeli beklentilerini karşılamayı amaçlamaktadır.
Enkur Makine ülkemizde yeni olan bu sektörün öncülerinden olmakla birlikte en az enerjiyle en çok pelleti üretmeyi hedefleyerek hizmet vermektedir. Bu konuda uzman kurucularımız tüm projelerini yenileyerek sorunsuz, düşük yatırım maliyeti ve düşük işletme maliyeti sağlamaktadır.

Bilgi almak ve sorularınıza cevap bulmak için bize ulaşın!

English Turkish